Yükleniyor...

Yükleniyor...

Hikaye

Saatlerce hayallerini paylaşmak üzere bir araya gelen iki kadının, Yeliz Altınışık ve Sema Akın'ın hayallerine sığamamasıyla başladı her şey..

Düş tohumları düştü ya kalbimize. Hep inandık düşenin-olanın gücüne. İnancımız gücümüz oldu. İnancımızın etrafında insanlar toplanmaya başladı. Hayallerimiz büyüdü biz büyüdük.

Şimdi kocaman bir ekibiz. Zeynep Aksoy ve David Cornwel’in rehberliğinde; şehrin ortasında, bir plazanın içinde konforlu bir alan sunuyoruz size bir araya gelebilmek için, beraber büyüyelim diye. Anlatmak, paylaşmak istediğimiz çok şey var. Bir olmayı, birlikte olmayı, inanmayı, bırakmamayı, tutunmamayı aynı zamanda..

İstiyoruz ki öğrendiklerimizi, şifalandığımız yolu anlatalım size. Hangi hareket tarzı içinde olursak olalım ‘mindfulness ve meditasyon’ un iyi geldiğini biliyoruz. İşte bu yüzden; sinir sistemi, mindfulness ve meditasyon konusunda eğitimli, farklı yoga tarzlarında deneyimli bir ekiple karşılıyoruz sizi. Niyetimiz günlük hayat koşturmacasında kaybolan insanlara bir soluk, yogaya ulaşamayacağını düşünenlere açık bir kapı, bir ara vermek isteyenlere sığınak olsun burası.

Adımızdaki Next Level bir mekanın adı değil. Hayallerimizin sonrasını, yapmak, paylaşmak istediklerimizi anlatıyor.

Bir de haberimiz var.

Hayaller gerçek oluyormuş. Hatta HAYALMİŞ GERÇEK OLAN.