Yükleniyor...

Yükleniyor...

Ekip

Yeliz Altınışık Kimdir?

Yeliz Altınışık, 2018 yılında Advayta Yoga okulunun ilk şubesini Advayta Yoga Next Level adıyla Ankara’da açtı. Advayta’nın Bomonti şubesinin kurucu ortakları arasında yer alıyor. İstanbul’da yeni bir Yaşam Alanı kurgulamak için cesur adımlar atarak Advayta Bomonti çatısı altında yeni girişimlere de ön ayak oluyor. Advayta Yoga Okulu kapsamında Freedom Vinyasa ve Poz Lab eğitimlerini veriyor. Ayurvedik Tıp Danışmanı Ulli Allmendinger ve Diyetisyen Sena Tuvanç ile birlikte kadın girişimciliğinin güzel bir örneği olan Not Just A Bowl (NoBo) markasını geliştirdiler. Ayurvedik prensiplerden ilham alınan menüsüyle yepyeni bir gastronomik deneyime imza attılar.

Zeynep Aksoy Kimdir?

Türkiye’nin öncü Yoga Eğitmeni Zeynep Aksoy, 20 yılı aşkın süredir, Türkiye’deki yoga camiasını şekillendiren stüdyolara, merkezlere, eğitimlere ve yapılara imza atıyor. Amerika ve Hindistan’da öğrendiği farklı yoga yaklaşımlarını güncel bilimsel verilerle harmanlayarak verdiği eğitimlerinde binlerce öğrenci yetiştirdi. Doğu felsefesi, meditasyon ve farklı terapi yöntemlerine dair bilgileri paylaştığı Zeynep Aksoy Reset YouTube kanalındaki videoları ile binlerce kişiye ulaşıyor. Kendine has üslubu, bilgileri günümüz koşullarına uygun şekilde aktarma biçimi ve varoluşu keşif yolundaki adanmışlığı ile de birçok kişiye rehber oluyor. Aldığı sanat eğitimi, vizyoner bakış açısı kurduğu her sistemin içindeki işleyişe ışık tutuyor.

David Cornwell Kimdir?

David Cornwell, Türkiye’nin en deneyimli yoga uygulayıcısı ve eğitmenleri arasında yer almaktadır. 15 yıl süren yoga eğitmenliği sırasında öğrenciler ile yürüttüğü yakın çalışmaların ardından yoga çalışmalarının psikoterapi ve travma konuları ile harmanlanmasına dair ihtiyacı belirledi. Özellikle stres, depresyon ve Mindfulness Meditasyon konusunda uzmanlaştı. Breathing Mind (BM) Mindfulness ve Koçluk Programı’nı geliştirdi ve Türkiye’de birçok öğrenci yetiştirdi. Oxford Üniversitesi Mindfulness Based Cognitive Therapy (MTBC) Bölümü’nde Yüksek Lisans Programı’nda çalışmalarını yürütüyor.

 

Sema Akın Kimdir?

Sema Akın Bankacılık kariyerinin ardından Yeliz Altınışık ile beraber Advayta Yoga okulunun ilk şubesini açtı. Özel eğitim çocukları ve anneleriyle mindfulness çalışmaları yapmaya devam ediyor. Özel eğitim anneleri ve çocuklarına büyük alanlar açmak ve onlara ulaşmak fikri en büyük motivasyonu. Niyetlerin güzelliği ve beraber yapmanın gücünden beslenerek yeni projelerine hazırlanıyor.