Yükleniyor...

Yükleniyor...

Advayta Konuşuyor

Advayta Yoga'nın girişindeki büyük masanın çevresinde her Cuma akşamı bir sohbet düzenliyoruz. Merak edilen konularda düzenlenen bu sohbetler üyelerimiz için ücretsiz. Dışardan katılım için biletleri, deskten ya da girişte kurulan kiosktan satın alabilirsiniz. Bilet ücreti 40 TL'dir. Ufuk açan konular ve yeni insanlar ile bir araya gelmek için sıcak bir buluşma...

Eylem Devi Çeviker ile Kadın Olmak 

Gücünü sahiplenmek, Kırılganlığını onurlandırmak ve

Bedenini Tanımak üzerine bir sohbet..

Kadın olarak dünyaya gelmek bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalık yüzünden çağlar boyu tüm toplumlarda kadının hayatı hep zorlaştırılmış ve limitleri sınanmıştır.

Yaşadığımız bu çağda ise durum çok farklı bir boyut kazandı. Bizler için kadın olmak bir ispat ve güç yarışı haline geldi. Kendimizi eşitlik koşuşturmacasının içine sokup kendi isteğimizle bu ayrıcalıklı kalitelerimizi tamamen hasır altı etmeye razı olduk..

Bunun faturası olarak da; duygusal ve sezgisel gücümüzü unuttuk, fiziksel bedenimizle olan bağımız kesildi ve neredeyse cinsiyetsiz yeni bir kimlikle yaşamlarımızı sürdürmeye çalışarak bu seferde biz kendi limitlerimizi zorlar hale getirdik.

6 mart Cuma akşamı tüm bunları konuşup, farkındalığımızı yükseltecek bir meditasyon deneyimleyecek, ve soru/cevap ile interaktif bir sohbete

davet ediyoruz.

 

Tarih: 06 Mart 2020, 19:30-21:30